Deze mooie woning staat op een ruim perceel en heeft een onderhoudsarme en beschutte tuin op het zuiden met veel privacy
Deze mooie woning staat op een ruim perceel en heeft een onderhoudsarme en beschutte tuin op het zuiden met veel privacy. Zon of schaduw, u kunt kiezen waar u wilt zitten. De tuin heeft een ruim terras (30 m2) waar u heerlijk kunt vertoeven met familie of vrienden. Er is een mooi aangelegde vijver, waardoor er veel leven is in de tuin. Dit kunt u van dichtbij ervaren vanaf de houten vlonder (9 m2). De tuin is bereikbaar via de schuifpui in de woonkamer of via de garage. 's Avonds kunt u ook nog genieten van de tuin, want er is verlichting rondom.
Begane grond
Binnen is er een zee aan ruimte! De entree bestaat uit de ontvangsthal met trap naar de eerste verdieping, de meterkast met groepenkast (2018), een licht toilet met fonteintje, een ruime trapkast en ruimte om de jassen op te hangen en vakken om bijvoorbeeld schoenen in te zetten.
Vanuit de hal komt u in de sfeervolle, L-vormige woonkamer met houten vloer. De kamer is zeer royaal met een lengte van 11 meter. De moderne gashaard (2013) met dimbare verlichting is een echte eyecatcher. De schuifpui leidt vanuit de kamer rechtstreeks naar de tuin. Door de grote ramen valt veel licht en de erker geeft de living een chique uitstraling.
Aan de achterzijde bevindt zich de lichte, open keuken met een zwart natuurstenen blad. De keuken is voorzien van een koel-vries combinatie, gaskookplaat, oven, afzuigkap, vaatwasser en quooker. Ook is er voldoende kastruimte. Keuken en woonkamer tezamen zijn 60 m2.
Vanuit de keuken komt u in de praktische bijkeuken waar de wasmachine, droger en een extra vrieskast geplaatst kunnen worden. Ook is hier een ruim werkblad gemaakt. De vloer van de keuken en bijkeuken zijn voorzien van dezelfde plavuizen als in de hal.
Via de bijkeuken komt u in de garage. Deze heeft aan de voorzijde een loopdeur, dus met de boodschappen kunt u via de garage zo doorlopen naar de keuken.